Utolsó darabok
  • WI-SFP10-20KM

Wi-Tek Gigabit SFP optikai modul, egymódusú, Tx1310nm/Rx1550nm és Tx1550nm/Rx1310nm FP/DFB SFP, max. átvitlei távolság 20km, Simplex SC csatlakozó, SFP MSA

WI-SFP10-20KM

  • Gyártó: Witek
  • Cikkszám: WI-SFP10-20KM
  • Elérhető: Raktáron
  • 24,002 Ft

  • Nettó ár: 18,899 Ft